İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

GAYRİMENKUL PROFESYONELLİK İSTER

GAYRİMENKUL PROFESYONELLİK İSTER

GAYRİMENKUL İŞİ PROFESYONELLİK İSTER!!.

 

Özel reklam stratejimiz ile gayrimenkullerinizi en kısa sürede satıyoruz. Nasıl mı?


       Tüm dünya da ve Türkiye de reklam sektörü çok farklı bir boyuta taşındı. Bu boyutta zaman kaybetmeden yerini alan GAYRİMENKUL firmaları kazanmaya ve büyümeye devam ediyor; buna ayak uyduramayanlar ise maalesef kepenk indiriyorlar.

       Klasik anlamda bir ilan hazırlayıp; sosyal medyada paylaşıp, ilan sitelerine ilan verip, müşteriler benim ilanımı görsün ve bana gelsin mantığıyla hareket etmenin; sabah dükkanını açıp müşteri bekleyen esnaftan farkı yok.

       Oysa teknolojinin gelişimiyle sistem artık çok farklı çalışıyor. Müşteriye siz ulaşırsanız kazanıyorsunuz. ARTIK MÜŞTERİ SİZİ DEĞİL, SİZ MÜŞTERİYİ BULMAK ZORUNDASINIZ.

        Dünya da 2 milyar, Türkiye de 52 milyondan fazla insanın tüm hareketlerini, ilgi alanlarını, hobilerini, fobilerini, gelir ve ilişki durumlarını ve dahası tepkisel durumlarını gören ve algılayan bir sistem var. ( FACEBOOK PİXEL + ALGORİTMA ) 

        Facebook 2 milyardan fazla insanın her şeyini biliyor ve herkesi kategorize edebiliyor. Gelir durumunuz, psikolojik yapınız, ilgi alanlarınız, arkadaşlarınız ve onların arkadaşlarının her şeyini bir data da saklıyor.

        Ve işin en güzel tarafı ne biliyor musunuz?

        Facebook bu bilgileri bize kullandırıyor. Tabi ücreti karşılığında :)

        

         PEKİ BİZ NE YAPIYORUZ?

         Biz ARS YATIRIM DANIŞMANLIK olarak; Gayrimenkullerinizi ( gerek konut gerekse arsa-arazi ) sistemimizde kayıtlı müşterilerimize direk ulaştırıyor ve yukarıda anlattığımız sistemi kurup, en hızlı şekilde potansiyel alıcı müşterileri buluyor,  en kısa sürede satışı gerçekleştiriyoruz.

         

          Siz de en kısa sürede evinizi veya arsanızı satmak istiyorsanız hemen bizi arayın. Ücretsiz ekspertiz raporunuzu hemen çıkartalım. 

         Daha detaylı bilgi ve sunum için lütfen irtibata geçin.


ARS YATIRIM DANIŞMANLIK

TEL: 0 532 540 9017

Hizmet Talep Formu


Sosyal Medya'da Paylaş

Hizmetlerimiz
05325409017

arsyatirim.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir